VIP HAYAT


Türkiye’de ve Dünyada anlaşmalı olduğumuz birinci sınıf yeme, içme, konaklama ve sağlık merkezinden oluşan Hizmet Ağımızda indirimli ve ayrıcalıklı hizmet sağlamaktayız.

Yüksek Hizmet Kalitemizi 7 gün /24 saat hizmet veren Müşteri Call Center’ımız ve Web Sitelerimiz ile güvence altına alıyoruz.

Sağladığımız hizmetleri % 70’lere varan indirim oranlarıyla ile müşterilerimize sunuyoruz.

Devamını Oku

VİZYONUMUZ VE MİSYONUMUZ


Vizyonumuz


Turkiye' de Banka, Sigorta Şirketi vb. bireysel hizmet sektörlerindeki sirketlere ve onların müşterilerine sunulan lifestyle hizmetlerinde akla gelen ilk marka olmak.

Misyonumuz


Müşterilerimize ve bizimle çalışan hizmet sağlayıcılara en yüksek faydayı, en ayrıcalıklı hizmet ve iş yapma anlayışı ile sunmak.

HİZMETLERİMİZ


ARAÇ KİRALAMA HİZMETLERİ

VIP Hayat bir çok marka ve modelden oluşan araç seçenekleri ve VIP transfer ,şoför temini gibi ayrıcalıklı hizmetlere %25’lere varan indirimler ve size özel ayrıcalıklarla ulaşabilirsiniz.

EĞLENCE HİZMETLERİ

VIP Hayat Eğlence Hizmetleri Türkiye’nin önde gelen eğlence mekanlarında indirimli ve ayrıcalıklı organizasyon sağlamaktadır.

KONAKLAMA VE REST0RAN HİZMETLERİ

VIP Hayat Konaklama Hizmetleri Türkiye’nin en şık butik otellerinde indirimli ve ayrıcalıklı konaklama fırsatı sağlamaktadır.
VIP Hayat Restoran Hizmetleri ,Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen restoranlarında indirimli ve ayrıcalıklı organizasyon hizmeti sağlamaktadır.

SAĞLIK PLANI HİZMETLERİ

Hizmet ağı içinde yer alan Türkiye’nin önde gelen 1700’ ün üzerindeki Klinik , Görüntüleme Merkezi, Eczane, Optik ve Hastanelerde %5 ila %40 arasında indirimli hizmet sağlamaktadır.

İLETİŞİM


Müşteri Hizmetleri Merkezi ( 7 Gün – 24 Saat )
A: Büyükdere Cad. Yapı Kredi Plaza C Blok Kat.8 Levent-Beşiktaş / Istanbul

T: (0212) 705 11 66 F: (0212) 243 80 23